سدید باف
پنج‌شنبه , جولای 23 2020
خانه / پارچه اسپان باند / نمایندگی فروش پارچه اسپان باند سه لایه ماسک

نمایندگی فروش پارچه اسپان باند سه لایه ماسک

انواع ماسک از پارچه هایی مانند اسپان باند، اس ام اس، ملت بلون و غیره تهیه می شوند. در تولید ماسک سه لایه پزشکی از پارچه های نامبرده استفاده های فراوانی می شود که در رنگ های آبی و سفید موجود هستند. نمایندگی پارچه اسپان باند سه لایه در این مرکز مستقر است و آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد.

نمایندگی فروش پارچه اسپان باند سه لایه ماسک

همه چیز در مورد پارچه اسپان باند

همه چیز در مورد پارچه اسپان باند

ماسک ها را می توان به ماسک سه لایه جراحی، پزشکی، N95, پزشکی تنفسی، محافظ نظامی، غواصی، ورزشی دسته بندی کرد. تیپ تولید این ماسک ها در چهار تیپ کش دار، سه لایه، چهار لابه و فیلتر دار طراحی و تولید می شوند. دستگاه های تولید ماسک پزشکی دوخت التراسونیک دارند

پارچه اسپان باند در حقیقت نوعی پارچه نبافته می باشد که مواد تشکیل دهنده آن پلی پروپلین است. برای تهیه ماسک های N95 و سه لایه از این نوع پارچه استفاده می شود. این ماسک نسبت به ماسک های جراحی، محافظت بیشتری از فرد می کنند. زیرا به علت وحود فیلتر روی خود، ذرات و گرد و غبار موجود در هوای تنفسی را تا حدود زیادی فیلتر می کند. در واقع نام گذاری آن به N95 به همین دلیل است.

در زمان شیوع COVID -19 ، ماسک N95 در دنیا طرفداران زیادی پیدا کرد که به تبع آن تولید آن نیز افزایش یافت. این ماسک از یک لایه ملت بلون، دو لایه اسپان باند و یک لابه اس ام اس تهیه می شود.

قیمت انواع پارچه اسپان باند سه لایه یزد

قیمت انواع پارچه اسپان باند سه لایه یزد

جنس پارچه ملت بلون در تهیه ماسک، جنس PP است که در حقیقت نقش فیلتر ماسک را بازی می کند.

ماسک هایی که مختص پزشکی هستند از پارچه های سه لایه و بافته نشده تهیه می شوند. لابه بیرونی آن ضد آب بوده تا از ورود مایعات پاشیده شده ی بیمار به پزشک یا اطرافیان وی جلوگیری کند. 

نوع دیگری از آنها ماسک های جراحی هستند که با ضخامت های متفاوت و مختلفی تولید می شوند. یک بار مصرف بوده و به هیچ عنوان برای بار دوم استفاده نشوند.در تولید ماسک های جراحی از پارچه یک لابه ملت بلون، دو لایه اسپان باند و سه لایه اس ام اس استفاده شده است.

در کشور ما شرایط برای تولید انواع ماسک فراهم می باشد که از جمله آنها می توان به پایین بودن هزینه هایی مانند کرایه، برق، بسته بندی و حمل و نقل اشاره کرد.

قیمت پارچه اسپان باند یزد و دیگر پارچه های مخصوص تولید ماسک در این مرکز تعیین می شود. البته این قیمت ها به نوسانات اقتصادی و شرایط بازار هم بستگی دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارزانترین قیمت پارچه اسپان باند در شمال کشور

صادرات انواع پارچه اسپان باند درجه یک ساخت ایران به کشورهای مختلف دنیا انجام می گیرد. قیمت انواع پارچه اسپان باند مهم ترین عامل است که میزان خرید این محصول را