سدید باف
پنج‌شنبه , جولای 23 2020
خانه / پارچه ترگال / مرکز فروش پارچه لباس ترگال کجراه پزشکان

مرکز فروش پارچه لباس ترگال کجراه پزشکان

پارچه های ترگال از الیاف پلی استر ویسکوز در تار و پود نخ فلامنت تهیه می شود و یکی از انواع پارچه های پر مصرف به حساب می آید. از پارچه های ترگال برای لباس کار، فرم مدرسه، پوشاک و … استفاده می شود و حتی پارچه لباس پزشکان نیز از پارچه های ترگال می باشد. نوع دیگری پارچه به نام طرح ترگال تولید می شود که شبیه ترگال است و برای مواردی مثل لباس بیماران مورد استفاده قرار می گیرد.

مرکز فروش پارچه لباس ترگال کجراه پزشکان

بهترین جنس پارچه لباس پزشکان چیست؟

بهترین جنس پارچه لباس پزشکان چیست؟ برای خرید پارچه بیمارستانی به دنبال پارچه مرغوب و با کیفیت باشید.

از آن جا که بیمارانی که در بیمارستان ها بستری می شوند باید لباس های مخصوص بیمارستان را بپوشند به این نکته توجه می شود که لباس ها ضد حساسیت باشند و با هر نوع پوستی سازگاری داشته باشد و همچنین این لباس ها وزن استانداری داشته باشد.

پارچه ی تترون با کیفیت پارچه ای است که بدن نما نباشد و ضد آب باشد چرا که این ویژگی ها باعث می شود که پارچه ثبات رنگ بیشتری داشته باشد, همچنین ویزگی دیگری که می توان به شمار آورد نرم و لطافت پارچه های بیمارستانی می باشد چرا که باید زیر دست خوبی داشته باشد.

 پارچه های تترون در رنگ های متنوعی تهیه و عرضه می شود اما پر کاربرد ترین رنگ آن برای مصارف بیمارستانی آبی، صورتی و سبز می باشد.

عرض یک سری از پارچه های تترون دو یا کمتر از دو متر است که از ان ها برای رو تختی، در تخت های بیمارستان ها استفاده می شود. 

پارچه های ترگال کجراه بخاطر ضخامت و مقاومت بالایی که نسبت به تترون و ترگال معمولی دارند برای مصارفی مثل لباس فرم پرسنل بیمارستانی مناسب تر هستند

خرید پارچه لباس تترون ساده بیمارستانی

خرید پارچه لباس تترون ساده بیمارستانی امروزه پر مصرف ترین پارچه ای که در مراکز بیماستان ها مورد استفاده قرار می گیرد پارچه تترون می باشد به طوری که هر ساله کارخانجات نساجی متراژ بسیار بالایی را صرف تولید پارچه تترون می کنند.

بخاطر سبک بودن پارچه های تترون از آن ها برای لباس های بیماران استفاده می کنند تا آن ها به هنگام پوشیدن یا در آوردن لباس احساس راحتی داشته باشند.

به دلیل این که سر و کار پزشکان و پرستاران با مواد مختلف شیمیایی می باشد و ممکن است حین کار از آن مواد یا مایعات بر روی لباسشان ریخته شود و لباس های آن ها مدام در شست و شو می باشد باید از پارچه لباس تترون برای روپوش های آن ها استفاده شود که از کیفیت خوبی نیز برخوردار باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی پارچه ترگال یونیفرم پرسنل بیمارستان

بیمارستان از جمله مراکزی است که پرسنل آن از لباس فرم یا همان یونیفورم استفاده می کنند. این لباس ها می تواند، موقعیت و وظیفه هر یک از پرسنل را عنوان کند. برای مث