سدید باف
شنبه , جولای 25 2020
خانه / پارچه اسپان باند / مرکز فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی مشهد

مرکز فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی مشهد

مرکز فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی مشهد آن را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار متقاضیان قرار می دهد این پارچه کیفیتی بسیار بالا و عالی دارد. البته این پارچه یکبار مصرف است و بعد از یکبار استفاده دیگر قابل استفاده نمی باشد. 

مرکز فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی مشهد

آشنایی با مشخصات پارچه اسپان باند

آشنایی با مشخصات پارچه اسپان باند آشنایی با مشخصات پارچه اسپان باند کمک می کند تا شما اطلاعات دقیقی در مورد این پارچه پرکاربرد داشته باشید. 

در سایت های مختلف قیمت خرید و فروش از جمله پارچه اسپان باند بیمارستانی لیست کارخانه ها و شرکت تولید کننده و غیره را می توان دریافت کرد. که البته کاربران زیادی در جست و جوی این پارچه ی بسیار پر مصرف هستند. 


پارچه اسپان باند از جنس پلی پرو پلین است اسپان باند به نام پارچه یک بار مصرف بی بافت، نبافته لایه ی سوزنی ،نبافته ی سوزنی و نبافته آسان نیز شناخته می شود. 

این پارچه مانند پارچه های معمول تار و پودی از الیاف انواع نخ نیست بلکه از الیاف پرس تشکیل شده است پارچه اسپان باند با ضخامت و وزن های مختلفی تولید می شود از این رو به بی بافت یا نبافته شهرت دارد. 

اکثر افراد در طول روز با این پارچه سر وکار دارند اما یا اسم این پارچه را نمی دانند و یا با آن آشنایی ندارند. 

چنان پارچه های اسپان باند ممکن است یک سری از ویژگی ها را داشته باشد گه بقیه پارچه ها نداشته باشد و کاربرد فراوانی دارد پارچه اسپان که در بازار ها موجود است. 

در تولیدی پارچه اسپان باند را به نرخ مصوب پارچه به فروش می رسانند. شرکت پارچه اسپان باند بعد تولید آن را وارد بازار می کند و افراد می توانند خریداری کنند.‌ 


سفارش این پارچه بسیار کار را برای افرادی که از این پارچه استفاده می کنند آسان کرده است و می توانند به راحتی در سایت معتبر شرکت ثبت سفارش دهند و به راحتی در مکانی که آدرس آن ها ذکر سده است تحویل بگیرند. 

فروشندگان پارچه با کیفیت را در بازار عرضه می کنند در تبریز بیش تر ارگان های نظامی از این پارچه خریداری می کنند و مهندسان صنایع به درجه ای رسیده اند که با کیفیت ترین نوع پارچه را تولید می کنند و آن ها را به کشور های همسایه صادر می کنند که وجود این کار بسیار ‌پر سود بوده است برای شرکت پارچه اسپان باند و فروش پارچه اصفهان هم بسیار پر سود بوده است زیرا بیمارستان ها از تمام رنگ های موجود و با کیفیت برای بیمارستان ها و ارگان نظامی خریداری می کنند. این نوع پارچه به صورت لایه ای تولید می شود معمولا بین یک تا سه لایه. یکی از انواع منسوجات بی بافت ملت بلون است که ظرافت الیاف پارچه و قدرت نفذ ناپذیری بسیار بالا در برابر مایعات آن را تبدیل به یکی از پر مصرف ترین انواع منسوجات بی بافت کرده است. یکی از مهم ترین موارد در خرید عمده پارچه ها اسپان باند داشتن قیمت مناسب آن در بازار است. پارچه اسپان باند خاصیت کش سانی فراوان دارد و بیش ترین کاربرد را برای دوخت گان ها در بیمارستان ها دارد و برای ملاقات افراد در مراقبت های ویژه و ان ای سی یو نوزادان استفاده می شود و بیش ترین کاربرد را دارد. 


 مشخصات پارچه  اسپان باند از جمله: عرض آن ها، جنس آن ها و میزان کش سانی آن ها و رنگ های آن را ذکر کرده اند تا مشتریانی که قصد خرید اینترنتی را دارند بتوانند به راحتی خرید کنند. 

کارخانه تولید پارچه اسپان باند سه لایه بیمارستانی

کارخانه تولید پارچه اسپان باند سه لایه بیمارستانی کارخانه تولید پارچه اسپان باند سه لایه بیمارستانی این نوع پارچه را برای گان های جراحی اماده می کند که میکروب را جذب خود نمی کند. تولید اسپان باند بیمارستانی در کیفبت های متفاوت و در لایه های متنوع از یک لایه تا ۱۲ لایه که هر کدام کاربرد خای خاص خود را دارد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارزانترین قیمت پارچه اسپان باند در شمال کشور

صادرات انواع پارچه اسپان باند درجه یک ساخت ایران به کشورهای مختلف دنیا انجام می گیرد. قیمت انواع پارچه اسپان باند مهم ترین عامل است که میزان خرید این محصول را