سدید باف
دوشنبه , جولای 27 2020
خانه / پارچه اسپان باند / مرکز خرید بهترین پارچه اسپان باند

مرکز خرید بهترین پارچه اسپان باند

مرکز خرید بهترین پارچه اسپان باند

پارچه اسپان باند جزو منسوجات بی بافت است. تولید مصرف منسوجات بی بافت به صورت روزافزونی مورد توجه کشورهای پیشرفته قرار گرفته است. تین نوع پارچه در بیشتر کشورهای آمریکایی و اروپایی توانسته بسیار جلب توجه نماید و تولید آن در این کشورها به سرعت در حال افزایش است. تولید منسوجات بی بافت در اروپای غربی به سالهای بسیار دور بر می گردد به طوری که تولید سالانه این نوع منسوجات بی بافت تا 400 تن نیز می رسید. تنوع مصارف منسوجات بی بافت، در زمینه های بهداشتی،کشاورزی و پوشاک ، خودرو، مهندسی ساختمان و برخی از مصارف صنعتی، و… به صورت گسترده ای در حال توسعه بوده و میزان تولید جهانی این نوع پارچه های در سال های 2000 به بالا بیشتر شد و به بالای سه هزار تن نیز رسید.

بازار فروش عمده پارچه اسپان باند

ویژگی پارچه های اسپان باند:

  • تولید شده در گرماژهای مختلف.
  • دارای عرض های متفاوتی می باشد.
  • دارای رنگ بندی های مختلف است.
  • در ارزان ترین قیمت به فروش می رسد.
  • دارای مدلهای مختلفی است.
  • بسیار سبک می باشد.
  • نام دیگر این پارچه، پارچه های یکبار مصرف و نبافته ی سوزنی می باشد.

همانطور که در بالا اشاره کردیم این نوع پارچه جزو منسوجات بی بافت است. در حقیقت این منسوجات اغلب از دید ما مخفی هستند.این نوع پارچه ی بی بافت را می توان به گونه ای تولید کرد که به راحتی بتواند مایعات را جذب نماید و حتی قابل تنفس نیز باشد. همچنین می توان این پارچه ها را بسیار نرم و مستحکم تولید نمود به نحوی که در تمامی مصارف بتوان از آن استفاده نمود. این نوع پارچه ها در برابر حشرات نیز بسیار مقاوم و پایداری می باشند و مانع از نفوذ آنها می گردد و می تواند به راحتی آنها را دفع نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز بهترین نوع پارچه اسپان باند

قیمت روز پارچه اسپان باند در انواع سایت خرید پارچه و نمایندگی پخش پارچه ( بر اساس کلید واژه) قابل مشاهده است؛ زیرا این پارچه ها از جمله پارچه های بی بافتی می با