سدید باف
پنج‌شنبه , جولای 23 2020
خانه / پارچه فاستونی / مراکز خرید پارچه فاستونی ترک اصل در تهران

مراکز خرید پارچه فاستونی ترک اصل در تهران

امروزه مراکز خرید متعددی در تهران برای فروش انواع پارچه ها ایجاد شده است. پارچه فاستونی یکی از پارچه هایی است که طرفداران بسیاری دارد. این پارچه برای لباس های رسمی و اداری بیشتر مصرف می شود. به همین دلیل تعدادی از فروشندگان، اقدام به خرید پارچه فاستونی ترک اصل می کنند.

مراکز خرید پارچه فاستونی ترک اصل در تهران

بازار فروش عمده انواع پارچه فاستونی ترک در تهران

بازار فروش عمده انواع پارچه فاستونی ترک در تهرانبسیاری از شرکت ها برای کارمندان خود لباس های رسمی و اداری مناسب با محل کارشان سفارش می دهند. آنها به صورت عمده  انواع پارچه فاستونی را خریداری می کنند.

بازار فروش انواع پارچه فاستونی ترک در تهران بسیار داغ است.  آنها انواع پارچه ها را به تولیدی ها و خیاطان این پارچه ها  می فروشند و از این طریق به سود بالاتری می رسند.

فروش پارچه فاستونی در فروشگاه ها و مراکز خرید به صورت عمده و تکی نیز صورت می گیرد. و قیمت پارچه فاستونی بستگی به نوع خرید و کیفیت محصول با هم فرق دارد. از آنجا که خریدار پارچه فاستونی به دنبال پارچه باکیفیت بالا و ارزان قیمت می باشد خرید از بازار و یا تولیدکننده این محصول گزینه مناسبی می باشد. 

لیست قیمت پارچه فاستونی بصورت عمده

لیست قیمت پارچه فاستونی بصورت عمدهانواع طرح ها و مدل های مختلف پارچه فاستونی در کارخانه ها تولید شده است. این پارچه سالانه برای اونیفورم مدارس و ادارات و همچنین کت و شلوار برای آقایان و مانتو استفاده می شود. بنابراین فروشگاه ها و مراکز خرید به صورت عمده این پارچه ها را به تولیدی ها می فروشند. قیمت این نمونه ها چون به صورت عمده سفارش داده می شود بسیار مناسب و ارزان می باشد.

قیمت پارچه فاستونی بستگی به طرح و جنس و کیفیت آن دارد. درصد پشم استفاده شده در آن از مهم ترین اصل در تعیین قیمت این کالا می باشد. برای تهیه پارچه فاستونی ارزان قیمت و عمده  باید به تولیدی ها و یا بازار فروش این محصول رفته تا محصولی ارزان و در عین حال باکیفیت را خریداری کنیم.

تولیدی بهترین پارچه فاستونی در کشور

تولیدی بهترین پارچه فاستونی در کشورتولیدکنندگان پارچه فاستونی در کشور به فکر تولید انواع طرح ها و مدل های مختلف از این نمونه هستند. آنان طراحان را برای طراحی مدل های مختلف استخدام کرده اند. 

پارچه فاستونی از الیاف طبیعی حیوانی (پشم ) و نخ تولیده شده است. کیفیت پارچه فاستونی بستگی به میزان درصد پشم مصرف شده در آن دارد. هرچه مقدار پشم در آن بیشتر باشد از کیفیت بالاتری برخوردار است. از اینرو تولیدی پارچه فاستونی در تلاش است بهترین پارچه فاستونی را تولید کند.

انواع پارچه فاستونی ترک در ایران

انواع پارچه فاستونی ترک در ایرانانواع مختلفی پارچه فاستونی در بازار دیده می شود که از نظر کیفیت و درجه بندی در جنس متفاوت می باشند. مواد اولیه در نخ فاستونی از پشم و مخلوط پشم و کرک و مخلوط پشم و پلی استر تشکیل شده است.

این پارچه ها از نظر الیاف طبیعی و یا مصنوعی و یا مخلوطی از هر دو طبقه بندی شده اند و کیفیت های متفاوت و در نهایت قیمت های متفاوتی را ایجاد کرده اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مراکز خرید پارچه فاستونی تکه ای با قیمت ارزان

مراکز خرید پارچه فاستونی تکه ای، در ایران متعدد می باشند. این مراکز خرید در بستر های حضوری و اینترنتی در حال فعالیت هستند و افراد می توانند با توجه به نوع سلیقه