سدید باف
دوشنبه , جولای 27 2020
خانه / پارچه تترون / قیمت پارچه لباس مردانه تترون آبی بیمارستانی

قیمت پارچه لباس مردانه تترون آبی بیمارستانی

پارچه لباس مردانه بیمارستانی لباسی خاص با نوع بافت و جنس پارچه خاص است که فقط مخصوص لباس های بیمارستانی است. این مدل پارچه باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. این پارچه به صورت عمده و تعداد بالا به تولیدی ها فروخته شده و آنها برای بیمارستان ها به تعداد بالا لباس مردانه می دوزند. 

قیمت پارچه لباس مردانه تترون آبی بیمارستانی

معرفی رایج ترین پارچه های لباس بیماران

معرفی رایج ترین پارچه های لباس بیماران در بیمارستان هر لباسی پارچه مخصوص خودش را دارد. مصارف پارچه در بیمارستان برای روپوش پزشکی، ملحفه روتختی، پرده، اتاق عمل، مصارف پزشکی و بهداشتی، یونیفورم های حراست، پرستاران و غیره می باشد. 

به دلیل آن که در بیمارستان‌ها مصرف پارچه زیاد است و همچنین در بیمارستان ها فقط از یک نوع پارچه هم استفاده نمی کنند برای همین انواع مختلفی از پارچه با جنس های مختلف به بیمارستان ها عرضه می شود. 

مثلاً پارچه های روپوش پزشکی باید از جنس پلی استر و پنبه باشد.  این پارچه ها که برای روپوش استفاده می‌شود باید مقاوم و  راحت باشد و دست و پا گیر نباشد. 

انواع پارچه های بیمارستانی عبارتند از : پارچه تترون، پارچه اسپان باند، پارچه ترگال، پارچه ترگال کج راه، پارچه پنبه ای، برزنت و غیره. 

در بیمارستان ها از پارچه ای استفاده می شود که یا یک بار مصرف باشند و یا جنس و کیفیت خیلی خوبی داشته باشند که در اثر شستن مداوم، پارچه از بین نرود. به دلیل آنکه در بیمارستان بهداشت خیلی مهم است برای همین باید به صورت مرتب و پشت سر هم پارچه های ملحفه ای و روپوش را شست و این پارچه ها باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند. 

معمولا در انواع رنگی که در بین پارچه ها هست، در بیمارستان ها بیشترین مصرف پارچه را، پارچه با رنگ سفید دارد. زیرا از آن هم در روپوش پزشک و هم در ملحفه تخت استفاده می کنند. 

کارخانه پارچه یکبار مصرف لباس مردانه بیمارستانی

کارخانه پارچه یکبار مصرف لباس مردانه بیمارستانی یک کارخانه پارچه بیمارستانی معمولاً  دو نوع و یا بیشتر  پارچه تولید می کند. یا پارچه یکبار مصرف و یا یک پارچه بسیار مقاوم در برابر شستشو. به دلیل آنکه باید در بیمارستان‌ها به داشت و برای همین یا از پارچه هایی استفاده کنند که در چند بار شستشو از بین برود و یا از پارچه های یکبار مصرف استفاده می کنند. 

 مثلاً یکی از پارچه هایی که در بیمارستان ها بسیار استفاده می شود پارچه اسپان باند است. پارچه اسپان باند به پارچه بی بافت معروف است و در بازار به نام های دیگری مثل پارچه یکبار مصرف بیمارستانی ‌، پارچه سوزنی بیمارستانی و پارچه بی بافت بیمارستانی معروف است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده پارچه تترونی درجه یک ارزان قیمت

فروش عمده پارچه تترونی ارزان قیمت سبب جذب خریداران عمده به خصوص تولیدی ها شده است تا بتوانند محصولات مزبور را در مدل های بی نظیر در تولید پوشاک مورد نیاز استفاد