سدید باف
پنج‌شنبه , جولای 23 2020
خانه / پارچه کجراه / قیمت پارچه سفید کجراه روپوش بیمارستانی

قیمت پارچه سفید کجراه روپوش بیمارستانی

قیمت پارچه سفید کجراه روپوش بیمارستانی بسته به شرایط بازار متفاوت می باشد. پارچه سفید بیمارستانی یکی از مهم ترین اقلام مهم در مراکز بهداشتی می باشد که برای دوخت انواع روپوش و….. استفاده می شود.

قیمت پارچه سفید کجراه روپوش بیمارستانی

آشنایی با انواع پارچه های سفید بیمارستانی

آشنایی با انواع پارچه های سفید بیمارستانی

انواع پارچه های سفید بیمارستانی شامل گزینه های زیر می شوند:

  • پارچه تترون بیمارستانی: این نمونه پارچه یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین پارچه های بیمارستانی می باشد. این نمونه پارچه باید ضد ژوال و ضد آب باشد و بدن نما نباشد. علاوه بر این؛ این نمونه پارچه باید نرم و لطیف باشد و زیر دست خوبی داشته باشد.
  • پارچه طرح ترگال: از این نمونه پارچه برای دوخت لباس بیمار؛ روتختی و یونیفرم پرسنل استفاده می شود.
  • پارچه ترگال بیمارستانی: این نمونه در رنگ بندی های مختلفی تولید می شود ولی از رنگ سفید این پارچه که به آن پارچه کج راه سفید می گویند برای دوخت روپوش پرستاری و پزشکی استفاده می گردد.
  • پارچه کجراه بیمارستانی : این نمونه پارچه دارای جنس پلی استر و ویسکوز است و نسبت به پارچه تترون و ترگال ساده تراکم بیشتری دارد.
  • پارچه فلامنت بیمارستانی : این نمونه پارچه بدون طرح است و در رنگ های آبی؛ صورتی و سبز تولید می شود. از این پارچه برای دوخت لباس بیمار استفاده می شود چون قیمت ارزانی دارد.
  • پارچه اسپان باند بیمارستانی: از این نمونه پارچه برای تولید لباس بیمار؛ کاور کفش؛ کلاه اتاق عمل؛ رو انداز و زیر اندازه های بهداشتی و… استفاده می شود. این محصول در رنگ های مختلفی تولید می شود.
  • پارچه های کامپوزیت اس ام اس: این نمونه پارچه جایگاه مهمی در صنعت پزشکی دارد و موارد مصرف آن مانند پارچه اسپان باند است.

فروش عمده پارچه سفید روپوش پزشکان

فروش عمده پارچه سفید روپوش پزشکان

فروش عمده پارچه سفید روپوش پزشکان می تواند در آمد زا باشد. پارچه های بیمارستانی به دلیل این که باید هر روز شسته و ضد عفونی شوند مقاومت فوق العاده بالایی باید داشته باشند و در برابر ژوال ( وایتکس) مقاومت خوبی داشته باشند. پارچه های بیمارستانی باید ضد چروک باشند و به راحتی بتوان آن ها را اتو کرد. به خاطر همین در هنگام خرید این پارچه باید دقت لازم را مبذول بفرماییم تا بتوانیم بهترین پارچه را خرید کنیم.

فروش پارچه بیمارستانی می تواند در آمد زا باشد چون این محصول یکی از اقلام مهم مصرفی در مراکز درمانی است. پارچه روپوش پزشکان باید سفید؛ نرم و لطیف باشد و به راحتی شسته شود و ضد چروک باشد.

شما می توانید با توجه به نوع مصرف نمونه های پارچه بیمارستانی را انتخاب کنید به عنوان نمونه پارچه ایی که برای دوخت لباس بیمار استفاده می شود با پارچه ایی که برای دوخت روپوش پزشک استفاده می شود فرق می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com