سدید باف
شنبه , جولای 25 2020
خانه / پارچه برزنت / قیمت فروش برزنت لباس
قیمت فروش برزنت
قیمت فروش برزنت لباس

قیمت فروش برزنت لباس

برزنت لباس برای دوخت انواع لباس کار ،دستکش ،ساک ابزار و… مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع برزنت نسبت به بقیه نوع ها وزن سبک تری دارد  و مانند دیگز نوع ها خواص و ویژگی های بسیار مورد توجه و کاربردی مانند ضد آب بودن را دارا می باشد.

قیمت فروش برزنت
قیمت فروش برزنت لباس

برزنت لباس

برای دوخت لباس کار برخی از مشاغل مانند لباس باغبانی ،رفتگری، جوشکاری و… باید از پارچه ای استفاده کرد در برابر محیط و شرایط کاری از فرد محافظت کند و آلودگی را از خود عبور ندهد. معمولا برزنت هایی که برای لباس انتخاب می شوند نازک و سبک اما ضد آب می باشند. این لباس ها سطح لغزنده ای دارند که مانع از جذب آب و … می شوند و همچنین آلودگی از روی آن ها به راحتی تمیز می شود. این برزنت ها خیلی سریع خشک می شوند ،هیچ گاه تغییر رنگ نمی دهند و می توانید سال ها از آن استفاده کنید. برزنت ها در برابر تش نور آفتاب ،گرما و دیرگر عوامل تجزیه کننده بسیار با دوام هستند و هیچ گاه دچار پوسیدگی نمی شوند.

همانطور که اشاره کردیم ! برزنت لباس باید دارای مقاومت بالا باشد ،الیاف طبیعی و مصنوعی به کار رفته در تولید آن ها برای فرد ایجاد حساسیت نکنند و قیمت مناسبی را نیز داشته باشد. با توجه به این که در تولید برزنت از الیاف طبیعی کمتر استفاده می شود معمولا قیمت های گرانی ندارند.

قیمت فروش برزنت لباس
فروش برزنت لباس

قیمت فروش برزنت لباس

قیمت فروش برزنت لباس یکی از سوال های متداول سایت ما می باشد . افراد زیادی می خواهند از قیمت و شرایط فروش این محصول اطلاعات کسب کنند. شما می توانید جهت کسب اطلاعات کامل و دقیق با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. تمام برزنت های سایت ما به صورت مستقیم و بی واسطه در تمام شهر های ایران عرضه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش برزنت

نمایندگی فروش برزنت در کرج

فروش برزنت هم اکنون در بسیاری از شهر های ایران انجام می شوذ. کارخانه های …