سدید باف
جمعه , جولای 24 2020
خانه / پارچه ترگال / فروش پارچه سبز ترگال بیمارستانی آب ژاول

فروش پارچه سبز ترگال بیمارستانی آب ژاول

پارچه سبز بیمارستانی یکی از انواع محصولات می باشد که برای خدمات درمانی های بیمارستان مناسب می باشد. قیمت این محصول با توجه به پارچه به کار رفته شده در آن و همچنین کیفیت آن تعیین می شود. پارچه تترون کیفیت مناسبی برای تولید انواع گان های پزشکی و گان بیمار دارد.

فروش پارچه سبز ترگال بیمارستانی آب ژاول

نگاهی بر کاربرد انواع پارچه بیمارستانی

نگاهی بر کاربرد انواع پارچه بیمارستانی

قیمت پارچه بیمارستانی توجه به نوع پارچه به کار رفته و همچنین کیفیت دوخت آن تعیین می شود. معمولا مشتریان این محصولات خدمات درمانی بیمارستان ها و مراکز درمانی در سراسر استان های کشور می باشند.پارچه تترون بیمارستانی یکی از انواع پارچه های است که برای تولید گان های پزشکی از آن استفاده می‌کنند. از عوامل موثر بر روی کیفیت نان های تولید شده ای که از پاشایی تترون دوخته می شوند می توان به ظرافت دوخت پارچه اشاره کرد و همچنین تراکم الیاف آن بسیار مهم است‌.

تترون از بهترین نوع پارچه های تولید شده پزشکی است که دارای استاندارد های بهداشتی می باشد و خرید آن به صرفه می باشد بنابراین برای تولید انواع لباسهای بیمار و لباس‌ های پزشکان مورد استفاده قرار گرفته است. قیمت این محصول با توجه به فاکتورهای ذکر شده تعیین می‌شود و همچنین سطح کیفی آن بسیار تاثیر گذار است. مشتریان برای خرید این محصول می‌توانند با مراجعه به سایت و مشاهده انواع گوناگون پارچه های تولید شده آن را برای محصولات مورد نظر خود انتخاب کرده و خریداری کنند. همچنین می‌توانند با کارشناسان مربوطه تماس حاصل کرده و ضمن دریافت اطلاعات کافی و لازم در رابطه با خرید و فروش این محصول اقدام به خریدی رضایتمندانه کنند. این محصول بسیار می‌تواند برای مشتریان مقرون به صرفه باشد.

 بهترین انواع پارچه های تولید شده مانند استرن و تترون برای تولید گان و همچنین ملحفه بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرد که هر یک با توجه به نوع کاربردی که دارند و با توجه به رنگ بندی آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا گان های بیماران در رنگهای صورتی و آبی تولید می‌شود و بیشتر پارچه‌های تترونی که برای آنها به کار می‌گیرند دارای چنین رنگ‌هایی می باشد از جمله اینکه استفاده از پارچه‌ های تترون برای آن است از بیمارانی که دچار بیماری‌ های پوستی شده اند مناسب است چرا که جریان هوا به راحتی از آن عبور می کند و همچنین نداشتن الیاف پلاستیکی در آن سبب بهبود بیمار می گردد و همچنین از ایجاد هرگونه تعریق اضافی و ایجاد بوی بد در بدن جلوگیری می کند و به راحتی بیماران کمک شایانی می‌شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی پارچه ترگال یونیفرم پرسنل بیمارستان

بیمارستان از جمله مراکزی است که پرسنل آن از لباس فرم یا همان یونیفورم استفاده می کنند. این لباس ها می تواند، موقعیت و وظیفه هر یک از پرسنل را عنوان کند. برای مث