سدید باف
جمعه , جولای 24 2020
خانه / پارچه گان / فروش عمده پارچه گان مخصوص لباس جراح

فروش عمده پارچه گان مخصوص لباس جراح

پارچه گان نوعی پارچه با کیفیت می باشد که در شرکت های مختلف تولید می شود و برای فروش به نقاط مختلفی در کشور ارسال می شود. این پارچه ها برای مصارف مختلفی مانند لباس جراحان و پزشکان استفاده می شود و دلیل آن کیفیت عالی و جنس مرغوب آن ها می باشد. برای اینکه بتوان پارچه لباس جراح را با قیمت بسیار کم خریداری نمود بهتر است که به صورت عمده اقدام به خرید نمایید، خرید عمده باعث می شود که بتوان حجم زیادی از این محصولات را با قیمت کم و در کم ترین زمان ممکن خریداری نمود.

فروش عمده پارچه گان مخصوص لباس جراح

آشنایی با انواع پارچه لباس پزشکان

 آشنایی با انواع پارچه لباس پزشکان پارچه های لباس پزشکان تنوع بسیار زیادی دارند که برای مصارف مختلف مانند لباس جراحان در اتاق عمل، لباس پزشکان، پرستاران و … استفاده می شود، برای آشنایی بیشتر با انواع پارچه لباس پزشکان ما در این جا توضیحات مختصر و مفیدی را ارائه می دهیم.

  • پارچه لباس بیماران: جنس این لباس ها از تترون می باشد و برای راحتی بیمار آن ها را سبک و در رنگ های متنوع و شاد تولید می کنند.
  • پارچه لباس پرسنل: این البسه مداوم شسته می شوند و یکبار مصرف نمی باشند، بهترین جنس برای این لباس ها پارچه های ترگال و فاستونی می باشند.
  • روپوش های پرستاران و پزشکان: در تولید این لباس ها حتما از پارچه کجراه سفید و ترگال استفاده می شود و دلیل آن کیفیت بسیار خوب آن ها و قیمت بسیار ارزانشان می باشد.
  • لباس نوزادان: در لباس نوزادان باید دقت کافی به عمل آید که حتما بسیار نرم باشند تا کودک احساس راحتی کند، جنس این لباس ها از پارچه های تریکویی می باشد.
  • روپوش جراحان اتاق عمل: این لباس ها در برابر مواد شوینده مقاومت بسیار زیادی از خود نشان می دهند و جنس آن ها از ترگال و پارچه های ضد آب ژاول می باشد.

قیمت پارچه ترگال سبز لباس جراح بیمارستانی

قیمت پارچه ترگال سبز لباس جراح بیمارستانی

کارخانه های تولیدی برای این که بتوانند نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کنند در تلاش هستند تا بتوانند بهترین و با کیفیت ترین پارچه سبز لباس جراح را تولید نمایند.

خریداران هنگام خرید این محصولات به عوامل زیادی مانند کیفیت، قیمت و … توجه می کنند.

بیمارستان ها که خریداران اصلی این نوع پارچه ها می باشند به صورت عمده اقدام به خرید این محصولات می کنند چون به حجم زیادی از آن ها نیاز دارند، با این روش خرید هم در زمان و هم در کیفیت صرفه جویی می کنند.

با مراجعه حضوری به این مراکز و جست و جو در سایت های اینترنتی می توان قیمت ترگال  بیمارستانی اصل و مرغوب را به دست آورد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com