سدید باف
جمعه , جولای 24 2020
خانه / پارچه یکبارمصرف بیمارستانی / شرکت توليد پارچه یکبارمصرف بیمارستانی صادراتی

شرکت توليد پارچه یکبارمصرف بیمارستانی صادراتی

پارچه یکبارمصرف بیمارستانی از جمله ضروری ترین محصولاتی می باشد که از آن جهت تولید البسه و منسوجات بیمارستانی به طور گسترده ای استفاده می نمایند.  بنابراین شرکت های مختلفی با بهترین الیاف و در شرایط کاملا بهداشتی به تولید این محصولات می پردازند چرا که این لباس ها باید فاقد هیچ گونه میکروب و آلودگی باشند تا در محیط بیمارستان و برای بیماران هیچ خطری را ایجاد نکند. کیفیت بالای این محصولات در شرکت های تولیدی منجر به صادرات آنها به کشورهای مختلف شده است.

شرکت توليد پارچه یکبارمصرف بیمارستانی صادراتی

اهمیت تولید پارچه لباس یکبارمصرف بیمارستانی

اهمیت تولید پارچه لباس یکبارمصرف بیمارستانی بیمارستان ها از جمله مراکزی می باشند که نیاز به لباس های مرغوب و باکیفیت جهت استفاده بیماران و پرسنل بیمارستان در انواع مختلف و حجم گسترده ای دارد.

بنابراین تولید لباس های یکبارمصرف بیمارستانی باید تحت وزارت بهداشت و با بهترین الیاف و دستگاه های بهداشتی صورت گیرد تا سلامت پرسنل بیمارستان و بیماران را مهیا نماید.
به همین جهت تولید پارچه بیمارستانی اصول و قواعد خاصی دارد و با توجه به اهمیت آن نیاز به بررسی فراوانی دارد.
بنابراین شرکت های تولید کننده لباس یکبارمصرف بیمارستانی انواع پارچه ها را با کیفیت بالا و مرغوبیت مناسب تولید و روانه بازار می نمایند تا جهت تهیه لباس ها و منسوجات بیمارستان مورد استفاده قرار گیرند.
 می توان از انواع پارچه های بیمارستانی به موارد زیر اشاره کرد:

  • پارچه فلامنت بیمارستانی: این پارچه ها دارای تار و پودی از جنس فلامنت می باشند و دارای انواع مختلفی هستند که از جمله آنها پارچه فلامنت فلامنت و پارچه فلامنت پنبه ای می باشد.
  • پارچه اسپان بند بیمارستانی: این پارچه ها دارای نام های بسیار متنوعی هستند که از جمله پارچه های نبافت، سوزنی، بی بافت می باشد.  این پارچهه ا فاقد تار و پود هستند و به صورت پرس شده تولید می گردند و برای انواع لباس های بیمارستانی کاربرد دارند.
  • پارچه اس ام اس بیمارستانی: این پارچه ها همچون پارچه های اسپان بند هستند اما لایه ای در بین آنها وجود دارد که مانع نفوذ و عبور هر گونه میکروب و باکتری می گردد و بسیار در صنعت پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید انواع پارچه لباس مخصوص اتاق عمل

خرید انواع پارچه لباس مخصوص اتاق عمل پارچه لباس اتاق عمل از لحاظ کیفیت و بهداشت بسیار حائز اهمیت می باشد و بیشتر این لباس ها از نوع پارچه تترون بیمارستانی و اسپان بند تولید می گردند.

بنابراین خرید پارچه بیمارستانی اتاق عمل در انواع  مختلف به شیوه های مختلفی انجام می گیرد که از جمله این شیوه می توان به خرید حضوری و اینترنتی اشاره کرد.  بسیاری از مشتریان با توجه به مزایای خرید اینترنتی از این شیوه جهت تهیه پارچه های بیمارستانی استفاده می کنند که برخی از این مزایا را می توان این طور بیان کرد:

  • خرید ارزان تر 
  • تحویل آسان محصول 
  • استفاده از گارانتی 
  • مشاوره رایگان
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com