سدید باف
سه‌شنبه , جولای 28 2020
خانه / پارچه لباس / شرکت توليد پارچه لباس اتاق عمل تبریز

شرکت توليد پارچه لباس اتاق عمل تبریز

همانطور که میدانید در محیط های درمانی و بهداشتی مانند بیمارستان ها خطر انتقال بیماری های مختلف از بیماران به کادر درمان و برعکس وجود دارد به همین دلیل این مکان ها از جمله اتاق عمل باید کاملا ضدعفونی و استریل شوند. 

به همین منظور برای دوخت جراحان و کادر اتاق عمل از پارچه لباس اتاق عمل استفاده می شود و به دلیل تفاوت های این گونه پارچه ها با انواع دیگر تولید کنندگان کمتری قادر به تولید آن می باشند، یکی از شرکت های موفق در این حوزه شرکت تولید پارچه لباس اتاق عمل تبریز می باشد که با استفاده از فناوری های روز به امور پزشکی کمک شایانی نموده است. 

 

شرکت توليد پارچه لباس اتاق عمل تبریز

پارچه لباس اتاق عمل چه جنسی دارد؟

پارچه لباس اتاق عمل چه جنسی دارد؟ لباس های اتاق عمل از دو مدل یکبار مصرف و یا غیر یکبار مصرف تولید می شود که در اکثر مواقع از نوع غیر یکبار مصرف استفاده می نمایند و به همین دلیل جنس و نوع آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. 

اولین ویژگی مهم آن جنس الیاف به کار رفته در پارچه است زیرا این پارچه باید سبک باشد که موجب خستگی در جراح نگردد و همچنین هوا در بین آن رفت و آمد داشته باشد در غیر اینصورت جراح هنگام جراحی عرق کرده و تمرکز او از بین می رود در نتیجه جان بیمار به خطر می افتد بنابراین بیشتر از پارچه هایی با جنس شمعی به دلیل سبک بودن برای دوخت لباس اتاق عمل استفاده می شود. 

عامل دیگر ضد آب بودن آن است زیرا در اتاق عمل امکان خیس شدن لباس جراحان به خاطر مواد ضد عفونی کننده و… زیاد است و همین علت می تواند مشکلات جدی و خطرناکی را ایجاد نماید در این مواقع بهترین انتخاب خرید پارچه شمعی می باشد زیرا بارزترین خصوصیات آن ضد آب بودن است. 

 در پایان اهمیت زیاد رنگ است که برای تمرکز بهتر جراح و جلوگیری از ایجاد خستگی در او اغلب از رنگ های سبز و یا آبی ملایم استفاده می شود. 

خرید انواع پارچه شمعی لباس بیمارستانی

خرید انواع پارچه شمعی لباس بیمارستانی همانطور که در بالا به اهمیت نوع و جنس پارچه لباس بیمارستانی و اتاق عمل اشاره کردیم باید بگوییم که امروزه مراکز بهداشتی و درمانی به دنبال تهیه بهترین جنس پارچه برای استفاده در مرکز خود می باشند زیرا این امر به طور بسیار زیادی در میزان سرعت بهبود بیماران و جلوگیری از انتقال بیماری ها تاثیر گذار است اما مورد مهمی را که آنها باید در نظر بگیرند علاوه بر کیفیت پارچه قیمت آن می باشد زیرا بودجه خیلی زیادی در اختیار آنها نیست و مقدار آن محدود می باشد و باید بتوانند آن را به طور بهینه خرج نمایند. 

به همین خاطر می توانند به طور مستقیم و بدون واسطه این پارچه ها را از مکان های تولیدی به وسیله اینترنت و به راحتی تهیه نمایند.  

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com