سدید باف
پنج‌شنبه , جولای 23 2020
خانه / پارچه تترون / خرید عمده پارچه تترون با قیمت مناسب

خرید عمده پارچه تترون با قیمت مناسب

پارچه های تترون بیش تر در بیمارستان ها کاربرد دارد که در رنگ های مختلفی تولید می شود پارچه تترون انواع مختلفی دارد و به دیگر کشور های هم صادر می گردد که این نوع پارچه بسیار پر فروش بوده است و خرید پارچه تترون با قیمت مناسب برای مشتریان عرضه بازار شده است. که این نوع پارچه با کیفیت بالا در ایران موجود است. 

خرید عمده پارچه تترون با قیمت مناسب

فروش پارچه تترون درجه یک صادراتی

فروش پارچه تترون درجه یک صادراتیدر فروشگاه پارچه انواع پارچه تترون با رنگ های بسیار متفاوت را می توان پیدا کرد که درجه یک باشند. 

خریدار پارچه اصفهان را به دلیل مقاومت بالا، قیمت مناسب، لطافت، و سادگی پارچه تترون و تنوع بالایی که دارد همواره متقاضیان خودش را دارد. در ضمن این پارچه بسیار خنک و لطیف است. قابل ذکر است که بیش تر پارچه تترون به کشور های صادر می شود. به دلیل ضد حساسیت و مقاومت رنگ این پارچه در مقابل شست و شوی مکرر آن است که از مهم ترین ویژگی این پارچه می باشد.

 پارچه تترون که الیاف پنبه ای بیش تری را دارد کاربرد آن در دوخت پیراهن مردانه است. که در شست و شوی بالا اندکی چروک می شود. و اما پارچه تترون درجه دو بیش تر از الیاف مصنوعی استفاده می کنند که در دوخت چادر مناسب تر بوده است. و چروک نمی شود. پارچه های تترون پنبه ای بیش تر برای لباس نوزان استفاده می کنند. 

قیمت پارچه تترون در بازار داخلی

قیمت پارچه تترون در بازار داخلینرخ پارچه اصفهان بسیار مناسب بوده است و تمام اقشار جامعه می توانند این نوع پارچه را تهیه کنند. پارچه تترون همان پارچه پیراهنی است. این پارچه جنس نخی دارد. و طبق آمار واحد فروش این پارچه بسیار پر فروش بوده و جنس با کیفیت این محصول است. واحد فروش پارچه امار های دقیق سفارش های اینترنتی را در اختیار شرکت قرار می دهد. قیمت پارچه تترون ارزان بوده و در نزدیکی سال جدید اندکی افزایش دارد که بسیار ناچیز بوده و شرکت تولید کننده پارچه تترون سود خود را کاهش داده و با قیمت های مناسبی این پارچه را عرضه بازار می کند.قیمت پارچه تترون در کشور های خارجی اندکی گران تر بوده است و سود بیش تری را برای کشور ما دارد. 

بازرگانی پارچه باکیفیت ایرانی و خارجی

بازرگانی پارچه باکیفیت ایرانی و خارجیپارچه های تترونی که در شرکت تولید می شود از کیفیت بسیار بالایی بر خور دار است که بعضی از این پارچه تترون لاکچری هستند و بیش تر برای خرج کار لباس ها استفاده می شوند. پارچه های تترون در دو کیفیت مجزا تولید می شود که کیفیت درجه یک آن پرز نمی دهد و بدن نما نمی باشد و اما کیفیت درجه دو آن مقداری ظریف است که بدن به راحتی در آن نمایان است و اکثر تولیدی هایی که اطلاعات کافی ندارند مجبور می شوند از لایی پرشین و یا لایی حریر استفاده کنند که بدن نما بودن پارچه را بپوشانند. اکثر پارچه های تترون به کشور هایی هم چون اروپا، امارات، هند، افغانستان، عراق صادر می گردد. بیش تر رنگ هایی که به کشور های دیگر صادر می شود رنگ مشکی است و رنگ سفید که از پر کاربرد ترین رنگ های پارچه تترون می باشد. پارچه تترون با کیفیت بسیار عالی به کشور های همسایه صادر می گردد که در بخش تولیدی بیش تر از این پارچه استفاده می کنند و افراد می توانند به راحتی در سامانه شرکت ثبت سفارش کنند و به راحتی محصول خود را دریافت کنند. پارچه های تترون به صورت عمده ارسال می شود که آمار دقیق نشان داده بیش تر در بیمارستان ها از این پارچه استفاده می کنند به دلیل ضخامت و کیفیت بالایی که دارد و در شست و شو بالا بسیار مقاوم بوده اند. 

خرید پارچه تترون باکیفیت صادراتی

خرید پارچه تترون باکیفیت صادراتیاغلب بیمارستان ها از پارچه تترون مخصوص برای رو تختی ها استفاده می کنند که اکثرا آن ها در هر بخشی یک رنگ زیبایی را انتخاب کرده اند تا به بیماران روحیه بدهند. بیمارستان ها از پارچه ها تترون به صورت عمده خریداری می کنند. در متراژ های بالا و عرض های سه متری. از این پارچه برای لباس فرم بیماران و روپوش پزشکی و پرستاری استفاده می کنند. پارچه هایی را که برای بیمارستان تهیه می کنند مدام در معرض شست و شو و ضد عفونی هستند پارچه تترون بیمارستانی از ویژگی های خاصی برخور دار هستند مثلا در عین سبک بودن آن ها نباید بدن نما باشد.  در بیمارستان ها برای فرم بیماران از تترون رنگ صورتی و یا آبی بیش تر استفاده می کنند. 

فروشنده پارچه تترون درجه یک

فروشنده پارچه تترون درجه یکپارچه تترون انواع مختلفی دارد که مورد مصرف است از جمله، پارچه تترون کشی که در طی فرایندی در بافت به صورت کش سانی کم تولید می شود، تترون طرح دار که معمولا در عرض صد و پنجاه و صد و هشتاد سانتی می باشد اغلب دارای طرح های مختلفی است  یک نوع آن چهار خانه می باشد، پارچه تترون چاپ دار که انواع مختلفی دارد و روی آن ها شکل هایی چاپ شده که به فروش می رسد. 

بزرگترین تولیدکننده پارچه تترون در تهران

بزرگترین تولیدکننده پارچه تترون در تهرانپارچه تترون به دلیل قیمت مناسب بودن آن بسیاری افراد از این پارچه استفاده می کنند. پارچه تترون در ۲۰۰رنگ متفاوت عرضه بازار شده است که متقاضیان می توانند رنگ های دوست داشتنی پارچه تترون را تهیه کنند کاربرد این‌ نوع پارچه در لباس های فرم مدارس و یا همان یونیفرم، خرج کار پوشاک، لباس نوزادان، رو تختی و پیراهن های مجلسی اغلب افراد از پارچه تترون استفاده می کنند این نوع پارچه حالت کش سانی بسیار کمی دارد که افراد می توانند از این پارچه به راحتی استفاده کنند. این پارچه در تمام کل سال از بازار بسیار گرمی بر خور دار است. این پارچه در حدی است که در تمام فصول می توان آن را در بازار ها یافت و در تمام فصل ها این پارچه موجود است. 

مواد تشکیل دهنده پارچه چیست؟

مواد تشکیل دهنده پارچه چیست؟تترون معمولا با الیاف پلی استر ویسکوز در گرماژ های متنوع بافت می گردد و معمولا در شش عرض متفات عرضه بازارمی گردد که عرض های مختلفی دارد که افراد می توانند به دل خواه آن را تهیه کنند عرض های آن نود سانتی، صد و پنجاه سانتی، صد و هشتاد سانتی، دو متر، دو نیم متر و سه متری می باشد‌. که قیمت پارچه تترون هر یک به دلیل عرض های آن بسیار متفاوت است که از ارزان تا گران افزایش می یابد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده پارچه تترونی درجه یک ارزان قیمت

فروش عمده پارچه تترونی ارزان قیمت سبب جذب خریداران عمده به خصوص تولیدی ها شده است تا بتوانند محصولات مزبور را در مدل های بی نظیر در تولید پوشاک مورد نیاز استفاد