سدید باف
جمعه , جولای 24 2020
خانه / پارچه نانو / تولید کننده پارچه نانو ضد میکروب بیمارستانی

تولید کننده پارچه نانو ضد میکروب بیمارستانی

همانطور که میدانید محیط بیمارستان به دلیل بیماری های مختلفی که افراد بیمار با خود می آورند همواره باید به بهترین شکل ممکن تمیز و ضدعفونی شود زیرا اگر این کار صورت نگیرد در مدت زمان کوتاهی یک ویروس و میکروب کوچک می تواند خطرات جبران ناپذیری را به وجود آورد به همین منظور همواره سعی در ساخت و تولید بهترین وسایل بیمارستانی با استفاده از فناوری های نوین دارند. پارچه نانو بیمارستانی به دلیل ویژگی هایی که دارد و در ادامه به آن خواهیم پرداخت در بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرند و جزو کالا های ضروری آنها به شمار می روند. 

تولید کننده پارچه نانو ضد میکروب بیمارستانی

آشنایی با پارچه های بیمارستانی نانو

آشنایی با پارچه های بیمارستانی نانو انواع پارچه بیمارستانی امروزه در بازار موجود است که هر کدام بسته به نوع کاربرد خود در مراکز بهداشتی و درمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

در گذشته از پارچه های ساده در این امور استفاده می شده است که همین موضوع باعث پخش میکروب ها از بیماران و کارکنان و از آن ها به سایر افراد می گشته اما با پیشرفت های فناوری و تحقیقات علمی پژوهشگران پارچه های نانو ضد میکروب ساخته شده که این مشکلات را حل نموده است زیرا این پارچه ها از جذب میکروب ها جلوگیری می کند و موجب فراهم آوردن محیطی امن برای بیماران و کارکنان می شود. 

یکی دیگر از ویژگی های ممتاز اینگونه پارچه ها این است که یکبار مصرف بوده و بعد از استفاده بیمار نیازی به شست و شو ندارد و به راحتی دور انداخته می شود که این موضوع هم به تضمین سلامت کادر درمان بیشتر کمک می کند. 

خرید انواع پارچه نانو یکبار مصرف بیمارستانی

خرید انواع پارچه نانو یکبار مصرف بیمارستانی پارچه های بیمارستانی کاربرد های گوناگونی دارند و برای انداختن بر روی تخت بیمار در هنگامی که او بستری است یا بر روی تخت جراحی، لباس های بیماران و … مورد استفاده قرار می گیرد. 

کاربردها و ویژگی های زیاد آن باعث افزایش خرید پارچه بیمارستانی گشته است زیرا همه این مراکز به فکر سلامت هرچه بیشتر بیماران و کادر درمان می باشند و همواره به دنبال تهیه بهترین جنس پارچه برای امور درمانی هستند اما باید توجه داشت که آنها به خاطر داشتن بودجه محدود خود نمی توانند هزینه زیادی را برای خرید این پارچه متحمل شوند.

آنها باید از مراکزی خرید نمایند که پارچه با کیفیت و همچنین قیمت مناسب عرضه کند که تولیدکنندگان برای رفاه حال بیماران این امکان را فراهم آورده اند و مراکز بهداشتی و درمانی می توانند از طریق اینترنت با ما ارتباط گرفته و محصول مورد نظر خود را به صورت عمده و با قیمت مناسب خریداری نمایند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com