سدید باف
پنج‌شنبه , جولای 23 2020
خانه / پارچه ترگال / تولید پارچه مخصوص لباس بیمارستانی ترگال

تولید پارچه مخصوص لباس بیمارستانی ترگال

کارخانه تولید پارچه مخصوص لباس بیمارستانی ترگال، محصول خود را در رنگ بندی های متفاوتی می سازد. این نوع از کالا، کاربرد زیادی در مراکز درمانی دارد و به وفور از آن استفاده می شود. ترگال، پارچه ای چند بار مصرف است و بهترین گزینه برای دوخت البسه می باشد. پارچه مخصوص بیمارستانی انواع دیگری هم دارد.

تولید پارچه مخصوص لباس بیمارستانی ترگال

از پارچه های مخصوص بیمارستانی چه می دانید؟

از پارچه های مخصوص بیمارستانی چه می دانید؟ پارچه های مختلفی که در جهت استفاده در مراکز درمانی به کار گرفته می شوند، از الیاف گوناگونی بافته شده اند. اما از پارچه های مخصوص بیمارستانی چه می دانید؟ در این زمینه باید بگوییم که تنوع زیاد است و انواع پارچه فلامنت، ویسکوز، اس ام اس، بی بافت، کجر‌اه و غیره وجود دارد.

این پارچه ها را می توان به دو دسته یکبار مصرف و چندین بار مصرف تقسیم بندی کرد. آنان برای امور زیر به کار گرفته می شوند:

  • برای دوخت لباس فرم پرسنل، پزشک، حراست، پرستاران و …
  • برای دوخت ملحفه
  • برای استفاده در اتاق عمل
  • به عنوان روتختی
  • به عنوان پرده
  • به عنوان پارچه لباس بیماران

اما این پارچه ها، از نظر کیفی، با هم تفاوت های مختلفی دارند. دقت کنید که یک پارچه خوب و کاربردی، از عرض، وزن و رنگ آمیزی خوبی برخوردار است. در خصوص عرض این محصولات باید گفت، هرچه پهن تر و بدون سرکجی باشند، بهتر می توان از آن استفاده کرد.

همچنین گرماژ یا وزن پارچه نباید خیلی سنگین باشد و در کنار این، رنگ آمیزی آن هم باید به گونه ای صورت گرفته که با شستشو الوان خود را از دست ندهد. در کل، یک محصول خوب، چنین ویژگی هایی را می بایست، داشته باشد.

فروش انواع پارچه تترون مخصوص لباس بیماران

فروش انواع پارچه تترون مخصوص لباس بیماران درباره فروش انواع پارچه تترون مخصوص لباس بیماران باید بگوییم که این نوع از کالا، پرمصرف بوده و با این حساب، بازار پر رونقی دارد. تترون، را از الیاف طبیعی و مصنوعی به صورت مخلوط می سازند. نوع مرغوب، بدن نما نیست و از جانب دیگر ضد آب ژاول می باشد.

آن دست از پارچه های تترونی که به عنوان لباس بیمار به کار گرفته می شوند، نرم هستند. نوع استاندارد، در عرض یک و نیم متر تا سه متر و وزنی میان 150 الی 190 گرم، بافته می شود. یکی از ویژگی های تترون این است که رنگ بندی بسیار متنوعی دارد و به راحتی می توان آن نوع از الوانی را که نیاز است، به دست آورد.

این پارچه ها تنها برای لباس بیمار به کار گرفته نمی شود، بلکه در سایر امور دیگر که پیش از این اشاره کردیم نیز، کاربرد دارند. در هر صورت، فروش پارچه بیمارستانی تترون، در انواع مختلفی صورت می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی پارچه ترگال یونیفرم پرسنل بیمارستان

بیمارستان از جمله مراکزی است که پرسنل آن از لباس فرم یا همان یونیفورم استفاده می کنند. این لباس ها می تواند، موقعیت و وظیفه هر یک از پرسنل را عنوان کند. برای مث