سدید باف
جمعه , جولای 24 2020
خانه / پارچه ترگال / تولیدی پارچه ترگال یونیفرم پرسنل بیمارستان

تولیدی پارچه ترگال یونیفرم پرسنل بیمارستان

بیمارستان از جمله مراکزی است که پرسنل آن از لباس فرم یا همان یونیفورم استفاده می کنند. این لباس ها می تواند، موقعیت و وظیفه هر یک از پرسنل را عنوان کند. 

برای مثال پرسنل اتاق عمل و پرسنل اورژانس هر یک یونیفرم مختص به خود را دارند. در تولید این لباس ها از پارچه های باکیفیت و مرغوب استفاده می کنند. 

پارچه ترگال و تترون از پر کاربرد ترین پارچه هایی هستند که برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرند. 

در رابطه با تولیدی و فروش پارچه یونیفرم پرسنل بیمارستان در این مطلب بحث شده است. 

تولیدی پارچه ترگال یونیفرم پرسنل بیمارستان

چرا پارچه لباس پرسنل بیمارستان باید باکیفیت باشد؟

 چرا پارچه لباس پرسنل بیمارستان باید باکیفیت باشد؟ اما چرا لباس پرسنل بیمارستان می بایست باکیفیت باشد؟ در پاسخ به این سوال می توان به این موارد اشاره نمود:

بیمارستان، حساس ترین مکانی است که افراد با شرایط و بیماری های مختلف در آن حضور پیدا می کنند. بنابراین رعایت نظافت از اصولی ترین نیازها در این محیط می باشد. پرسنل بیمارستان می بایست در این زمینه، اهتمام لازم را داشته باشند. استفاده از لباس های باکیفیت یکی از اقداماتی است که می توانند انجام دهند. 

از طرفی این لباس ها به صورت مداوم شست و شو داده می شوند، بنابراین باید از مقاومت و مرغوبیت کافی برخوردار باشند تا کیفیت خود را از دست ندهند. یعنی سریعا رنگ خود را از دست ندهند و یا ساختار آن آسیب ببیند.

عامل دیگری که باید می توان اشاره کرد، وجود انواع مواد شیمیایی و آزمایشگاهی در بیمارستان است که ممکن است به هر دلیلی با لباس پرسنل تماس پیدا کند. جنس پارچه باید به نحوی انتخاب گردد که این مشکل را هم مرتفع سازد. 

از طرفی مطلوب بودن پارچه ای که در بیمارستان به کار می رود، سبب می شود تا رنگ پذیری کمی داشته باشد. مثلا پرستاران که مسئولیت تعویض و پیاده سازی آنژیوکت ها را برای بیماران دارند، ممکن است همواره لباسشان خونی شود. بنابراین بافت و ساختار پارچه باید به گونه ای انتخاب گردد که اثری از این لک ها روی آن نماند. 

یکی دیگر از دلایل آن، چروک نشدن است. اگرچه های ترگال و تترون از این ویژگی مهم بهره مند هستند و به همین خاطر به وفور برای این منظور استفاده می شوند. 

فروش پارچه یونیفرم تترون رنگی پرسنل

فروش پارچه یونیفرم تترون رنگی پرسنل این سایت، فروش پارچه تترون یونیفرم رنگی پرسنل را به صورت عمده و با قیمتی بسیار مناسب انجام می دهد. هیچ یک از دلالان نمی توانند در تعیین قیمت این پارچه اظهار نظر کنند. همچنین تخفیفات مختلفی هم برای خریداران عمده در نظر می گیرند. 

البته کیفیت پارچه، سایز و میزان تقاضا برای خرید آن هم روی قیمت نهایی پارچه اثر می گذارند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه ترگال سبز لباس بیمارستانی

خرید پارچه ترگال سبز بیمارستانی با قیمت بسیار استثنایی و کیفیت فوق العاده در این سایت قابل انجام می باشد، پارچه ترگال لباس جراحی عرضه شده تماماً به نرخ کارخانه